KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12804489
nr 1280 4489
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Miljö. Signerad 1997, ca 118x87 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:51:06
7/10 18:42:34
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist